Sonbaharda oyun dünyası 8 yeni oyun ile şenlenecek.

Yarış, savaş, strateji ve tetikçilik alanlarında en iyi sürümler ile karşılaşmaya hazır mısınız?Oyun dünyasının sonbaharda kazanacağı 8 yeni oyun ile her alanda oyuncu kitlesine ulaşılmak isteniyor.

1-) Battlefield V

Battlefield oyununda yeni değişikliklere gidildi. Oyunda yer alan sohbet kısmına küfür filtresi özelliği getirildi. Battlefield V sürümü yeni görsel grafiklere yer veriyor. 2. Dünya Savaşı konseptiyle yayınlanacak olan Battlefield 5 20 Kasım tarihinde piyasalardaki yerini alacak ve oynanabilecek.

2-) Fallout 76

Fallout 76 oyununda üstün grafiksel özellikler ile karşılaşacaksınız. Oyun bu sürümü ile en vahşi oyuncuları hedefliyor. Patlamanın ardından gelişecek olayları merak ediyorsanız Fallout 76 sürümü 14 Kasım tarihinde paylaşılacak. Playstation 4 ve Microsoft Windows sürümlerinin olacağı da biliniyor.

3-) Hitman 2

Hitman serisi birçok oyuncuya ulaşmıştı. Şimdi 2. sürümü ile oyun severlerin bu oyuna daha fazla tutkulu olmaları bekleniyor. Tetikçilik alanında tasarlanan ve iyi görsellenen oyun Hitman 2 13 Kasım tarihinden itibaren oyun dünyasında yerini alacak.

4-) Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption oyununun 2. sürümü ile oyun dünyasında yerini alması bekleniyor. Açıklanan tarih ise 26 Ekim… Oyunun 8 yıl sonra 2. sürümünün çıkarılması, 8 yılın ardından büyük bir yenilik olarak yorumlandı ve oyuncularda büyük bir merak uyandırmayı başardı.

5-) Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4 yeni ve geniş bir harita ile hem Playstation hem de bilgisayarlarda oynanabilecek bir sürüm ile geliyor. 12 Ekim tarihinde oyunun Black Ops 4 versiyonunun oyun dünyasına giriş yapması heyecan ile bekleniyor.

6-) Assansin’s Creed Odyssey

Assansin’s Creed Odyssey sürümü 5 Ekim tarihinde yayınlanacak. Oyun için sürekli yeni güncellemelerin geleceği şimdiden konuşuluyor. Sürekli geliştirilen bir panel ile oyun dünyası yeni ve güzel bir oyun daha kazanmış olacak.

7-) Forza Horizon 4

Araba yarışları yeniden şekillenecek. Araba yarışı severler için 2 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan Forza Horizan 4 oyunu şimdiden büyük ilgi uyandırmayı başardı. Yarış kategorisine yeni bir soluk getirecek olan oyun için birçok kullanıcı gün saymaya başladı. Forza Horizan oyun serisinin en iyi arabalar ve en iyi sürüş yolları ile 4 sürümünde yayınlanması bekleniyor.

😎 Shadow of the Tomb Raider

Yeni hikayaler ile yeni oyuncular hedefleyen Tomb Raider serisinin bu oyununa Shadow of the Tomb Raider adı verildi. 14 Eylül tarihinde oyun piyasaya sunulacak. Sonbaharın en erken gelen oyunu olma özelliği kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz