SNK, Samurai Shodown NEOGEO Koleksiyonunu henüz duyurdu ve adından da anlaşılacağı gibi, avcı serisinde altı oyunun yanı sıra gizemli bir yedinci toplar.

En iyisi, beklemek için uzun zamanımız yok: 11 Haziran’ı yayınlıyor. Daha da iyisi, bunun için ödeme yapmanız gerekmeyecek, çünkü 11-18 Haziran arası Samurai Shodown NEOGEO Epic Games Store’da ücretsiz olacak.

Paket Samurai Shodown I, II, III, IV Amakusa’nın İntikamı, V ve V Special’ı içeriyor ve 1993 ile 2004 arasındaki tüm serilerin oyunlarını içeriyor. Çok ilginç bir bonus olarak, Samurai Shodown V’nin daha önce yayınlanmamış bir versiyonu da olacak Samurai Shodown V Perfect adı altında paketlenmiştir. Duyuruya göre bu “SNK hayranları için efsaneler olucak.”

Her başlık, hem sıralamalı hem de sıradan katmanlarla çevrimiçi ve modlara sahip olacak. Ayrıca 2000’den fazla arşiv görüntüsü ve müzik parçası içeren bir oyun müzesi de dahildir. Cömertçe resimli dövüş oyunlarını seviyorsanız, bunun harika bir paket olduğunu söylemek gerekir.

Koleksiyon, Epic Games Store’da ücretsiz olmanın yanı sıra, 18 Haziran’da Steam’de 40 $ ‘a çıkacak. Ücretsiz süresinden sonra, bu paketin EGGS’deki fiyatı da olacak.

Oyunun Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz…

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz