Fortnite, bu kez Dillon Francis ile birlikte Parti Adası’nda başka bir canlı konsere ev sahipliği yapan sıcak bir çizgi üzerinde! Silah yok, bina yok, sadece titreşimler ve en sevdiğiniz ifadeler.

Fortnite, savaşmasız Party Royale modunun lansmanını büyük bir Party Royale Premiere etkinliğiyle kutladı. Büyük oyun içi konser 8 Mayıs’ta gerçekleşti ve dünyanın en ünlü üç DJ’inden canlı, arka arkaya performanslar sergiledi. Bunlardan biri ise DJ Dillon Francis’di.

Eğer bu konseri kaçırdıysanız sakin üzülmeyin. Sizin için bu konserin tekrarını bütün bir şekil de sizlere lanse ediyoruz.

Fortnite kesinlikle oyun içi konserlere yabancı değil. Nisan ayında oyun geliştiricisi Epic, özel bir Astronomik konser için rapçi Travis Scott ile işbirliği yaptı ve bu da 12 milyon astronomik oyuncunun katıldığını ve yeni bir eşzamanlı rekor kırdığını gördü. Gösteriyi kaçırdıysanız, burada Astronomik etkinliğin bir tekrarını izleyebilirsiniz.

Party Royale Premiere etkinliğinin öncesinde Epic, Fortnite için bazı hataları düzelten ve oyunun Squads çalma listesinde küçük ayarlamalar yapan küçük bir güncelleme yaptı. Bu arada, oyunun 3. Sezonu 4 Haziran’da başlayacak.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…