NBA 2K19 tanıtım videosunda oyun grafiği ile dikkat çekiyor.

Spor oyunlarında aklımıza gelen şirketlerin arasında adından bahseden 2K Sports, bu yıl NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K19 adlı oyunun fragmanını yayınladı. Tanıtım videosunu izlemek için bu yazıya tıklayınız.

NBA 2K19

Yayınlanan bu tanıtım videosunda başrol oynayan basketbolcular ise LeBron James ve Giannis Antetokounmpo olarak görünüyor.

Tanıtım videosunu izlediğimiz zaman oyunun oynayışının değişmediğini fark ettiriyor. 2K Sports şirketinin ilerleyen günlerde bu konu hakkında değişikliğe gidileceği ve ikinci bir tanıtım videosu hazırlayacağı tahmin edilmekte.

Bu oyunun tanıtım videosunda da gördüğümüz gibi beğenilecek kısım da bence oyun içi grafiği olacağına eminim. Diğer serilere göre NK19′ da gözle görülecek iyi detaylar verilmiş. Tanıtım videosunda oyun içi oynanışa değinilmemiş fakat ilerleyen zamanlarda 2K Sports bir tane daha tanıtım videosu yayınlayabilir.

NBA 2K19 hangi platformlarda yayınlanacak ve ne zaman çıkacak ?

NBA2K19: Xbox One, Play Station 4, Nintendo Switch ve PC Platformlarında 11 Eylül 2018’de piyasaya sunulup platformlarda erişime açılacak.

 

Bir Cevap Yazın