Mount & Blade II: Bannerlord oyunu 8 yıl sonunda sevenlerinle buluştu.

Mount & Blade II: Bannerlord 8 yıllık bir aradan sonra kullanıcılara satışa sunuldu. Türk yapımı olan bu oyunun TaleWorlds yapım şirketi tarafından tasarlanıp biz kullanıcılara sürüldü. Mount & Blade serisinin en çok ses getiren bir diğer oyunu olan Mount & Blade : Warband oyunu Bannerlord’un açlığını bu zamana kadar dindirmeyi başarsa da bu başarı uzun sürmedi.

Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds firmasına bir çok tepki gelmesine rağmen firma oyuncuların sabırlı olmasını ve çok büyük bir iş çıkaracaklarını söylerken beklentileri de bir hayli yükseltti. Bugün saat 13:00 da piyasa sürülen oyun şimdiden rekor satışlara imza atmayı başardı.

Bannerlord oyunun satış fiyatı ise 149.99 TL olarak belirlendi. Ancak oyunun çıkışına özel TaleWorlds firması oyunculara bir jest yaparak oyunu %10 bir indirim uygulayarak çıkardı ve oyunun şuaki fiyatı 134.99 TL olarak belirlendi. Ayriyetten Mount & Blade : Warband oyununa steam üzerinden sahip olan oyunculara ekstra %10 indirim yaptığını da duyurdu.

Oyunu Satın Almak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…