Ana Sayfa Oyun Konsolları Konami’nin gecikmeli TurboGrafx-16 mini’si 22 Mayıs’ta ABD’ye geldi!

Konami’nin gecikmeli TurboGrafx-16 mini’si 22 Mayıs’ta ABD’ye geldi!

26
0

İlk 19 Mart çıkış tarihini kaçırdıktan sonra Konami’nin TurboGrafx-16 mini’si 22 Mayıs’ta Kuzey Amerika’ya doğru yola çıkacak. Önümüzdeki Cuma satışa çıktığında, 100 $ karşılığında alabileceksiniz .

Mart başında Konami , koronavirüs pandemisi nedeniyle TurboGrafx-16 mini’nin ABD ve Kanada lansmanını erteledi . O tarihte şirket, salgının Çin’deki cihazı ürettiği tesiste “kaçınılmaz bir süspansiyona” neden olduğunu söyledi. Konsolun Avrupa varyantı olan CoreGrafx mini için hala çıkış tarihi yok. Ancak Konami , durumu izlediğini söyledi .

TurboGrafx-16 mini, USB üzerinden bağlanan tek bir tam boyutlu kablolu çoğaltma denetleyicisinin yanı sıra 16 bitlik dönemden 50’den fazla önceden yüklenmiş oyunla birlikte gönderilir . Koleksiyondaki mücevherlerden bazıları  Bonk’un İntikamı ,  R-Tipi  ve  Ys Book I & II’dir. Kablosuz bir denetleyiciyle oynamak istiyorsanız,  8BitDo’nun  20 Mayıs’ta bir çıkışı var.

TurboGrafx-16 mini’nin gecikmesinden sonra, pandeminin Xbox Series X ve PlayStation 5’i etkileyip etkilemeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Şu anda durum böyle olmayacak; hem Microsoft ve Sony hala yeni nesil konsolları tatil sezonu 2020 yayınlamayı planlıyoruz.

Ana Sayfaya Gitmek İçin

%d blogcu bunu beğendi: