Xiaomi, kendi kitlesel fonlama platformu olan Youpin’de yepyeni bir ürününü kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yaklaşık 8 dolara satılan bu cihaz, otomobil içi hava kalitesini artırıyor. Xiaomi geliştirdiği otomobil aksesuarı ile otomobil içindeki istenmeyen kokuları ortadan kaldırıyor. Bunu da aromatik koku veren mini aksesuarıyla yapıyor. Araç içindeki havalandırmaya basit bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz ürün kokusunu bitkilerden alıyor.

Hamilelerin ve bebeklerin bulunduğu ortamda da kullanılabileceği belirtiliyor.

Xiaomi 'den Otomobil İçi Koku Giderici Aksesuar

Yoğunluğu kontrol edilebiliyor!

Otomobil içi kokulara karşı hassas olan kullanıcılar için cihazın etrafa yayacağı aromatik kokunun yoğunluğu dahi ayarlanabiliyor. Böylelikle hassas kullanıcılar hem otomobil kokusundan kurtulmuş oluyor hem de rahatsız olmadan yolculuklarına devam edebiliyor.

Xiaomi 'den Otomobil İçi Koku Giderici Aksesuar

8,3 cm uzunluğundaki bu mini aksesuar şık görünümüyle de otomobil içindeki ambiyansı bozmuyor. En azından aynaya takılan kokulardan çok daha şık bir görsellik sunuyor. Mat bir dış görünüşe sahip olan aksesuarın etrafa yayacağı kokuyu da seçmek mümkün oluyor. Limon, portakal ve zeytin çeşitleriyle üç farklı koku sunan aksesuar siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk çeşidi bulunduruyor. Cihazın üretimini ise Xiaomi’nin alt şirketlerinden Shanghai Shuo Mi Technology üstleniyor. Aksesuarın fiyatı 8 dolar.

Kokular ayrıca satın alınabiliyor.

Xiaomi 'den Otomobil İçi Koku Giderici Aksesuar