Xiaomi, 2017 yılında çok ses getiren Mi Mix 2’yi  piyasaya sürdü. Bugünün erken saatlerinde, şirketin kurucu ortağı ve CEO’su ola Lei Jun, en sevdiği Xiaomi telefon olduğunu söyledi .

Xiaomi’nin Mi Mix serisinde tam ekran deneyimi sunduğu  biliniyor. Serideki son ticari telefon, Mi Mix 3’tü. Maalesef,henüz MIU 11 ve Android 10 güncellemesi almadı.

Son zamanlarda, Çinli akıllı telefon üreticisi Mix serisi için yeni bir Weibo hesabı açtı . Şimdi, CEO eski bir Mi Mix cihazını en sevdiği Xiaomi telefonu olduğunu söylüyor. Tüm bunlar yeni bir Mi Mix serisi akıllı telefonun gelebileceğini düşündürüyor.

Xiaomi, son zamanlarda Mi Mix Alpha adlı  yeni bir cihaz duyurdu.Ancak bu telefon konseptti ve hala satışa çıkmadı.

Lei Jun tarafından yapılan açıklama dikkate alındığında, muhtemelen bir sonraki Mi Mix cihazının  seramik gövde  ile gelmesini bekliyoruz

Seramik gövdeli telefonlar Xiaomi’ye özgü değil.Dün tanıtılan  Meizu 17 Pro da seramik bir gövdeye sahip aynı zamanda Huawei P40 Pro Plus’ta.Daha önce tanıtılan Samsung Galaxy S10 5G, Essential Phone ve LG V35 Signature Edition gibi bazı telefonlarda seramik gövdeye sahipti.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenilirsiniz