Gizemli bir Xiaomi telefonu, Çin’deki bir metroda sızdırıldı. Telefon kalın bir koruyucu kılıf içine yerleştirilmiş olsa da, bazı tasarım öğeleri açıkça görülebiliyor. İddiya göre telefon Redmi Note 10 serisinden.

Sızan görüntüler cihazın bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı. Telefonun , ön kamera için ekranın üst kısmında deliğe sahip olacağını görüyoruz.

Ayrıca akıllı telefonun daha fazla güvenlik için yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip olduğu da görülüyor.Çoğu orta segment telefonun artık yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip olması ve OLED yerine bir LCD ekranla gelebileceği göz önüne alındığında, telefonun orta segmentte olabileceğini gösteriyor .

Parmak izi sensörü, ses seviyesi tuşlarıyla birlikte telefonun sağ tarafına yerleştirilen güç düğmesinin içine yerleştirilmiş. Bunun dışında, Xiaomi’nin  yaklaşan telefonu hakkında çok fazla şey bilinmiyor .

Akıllı telefonun Xiaomi CC serisininden veya yaklaşmakta olan Redmi Note 10 serisinin bir parçası olabileceği tahmin ediliyor . Ancak, bunlar sadece spekülasyonlar ve bunun hakkında daha fazla bilgi almak için biraz daha beklememiz gerekecek.

Bu Haberi Beğenilersiniz!

Bize Google News’te Abone Olun!