Realme X3 Superzoom bir süredir gündemde. En son ki durum, ürünün 26 Mayıs’ta Avrupa’da piyasaya sürüleceği.Bugün telefonun,zoom örnekleri paylaşıldı.

Realme X3 SuperZoom bir periskop kameraya sahip. Kamera 60x dijital zoom ve 5x optik zoom kapasitesinde. Üç örnek paylaşıldı bunlar: 1x yakınlaştırma, 5x yakınlaştırma ve 60x yakınlaştırma.

5x zoom örneğini oldukça etkileyici  ancak 60x zoom örneği oldukça grenli görünüyor.Amam 60x zoomdan çok aham şaham bir şey bekleyemezdik.

Tasarım açısından, Realme X3 SuperZoom, aynı markanın X50 modeline benziyor. Arka panelin, sol üst köşesinde dikey olarak konumlandırılmış bir dörtlü kamera kurulumu da bulunuyor. İlk sensör, 60x dijital zoom ve 5x optik zoom yapabilen söylenen 8 megapiksel periskop mercek. Kurulum ayrıca 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel geniş açılı lens ve 2 megapiksel makro lens içeriyor.

Diğer yönlerden, cihaz bir Snapdragon 855+ yonga seti ile güçlendirilecek ve 120Hz yenileme hızını destekleyen 6.6 inç LCD FHD + ekrana sahip olacak. Ayrıca, 30W Dart flaş şarjı desteği ile 4200mAh bataryayı da bünyesinde barındıracak.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Bir Cevap Yazın