Realme V5  3 Ağustos’ta resmi olarak tanıtacak. Bu telefon V serisinin ilk telefonu . Realme V5’in özellikleri TENAA’da ortaya çıkmıştı. Bugün, bir muhbir, Realme V5’in canlı görüntülerini Weibo’da paylaştı.

Resimde görülebileceği gibi, Realme V5 5G delikli bir ekrana sahip . Telefonun bazı temel özellikleri ekranda belirtilmiş. 30W Dart şarj  ile şarj edilebilen 5.000mAh batarya bu telefonla birlikte geliyor.

Realme V5, çift mod SA / NSA 5G bağlantısı desteğini beraberinde getirecek. Cihaz 48 megapiksel dörtlü kamera kurulumu ile donatılmış. Hafif kalın çene hariç, Realme V5’in diğer çerçeveleri oldukça ince. Bu, Realme V5’in yüksek bir ekran / gövde oranı sunduğunu gösteriyir. Diğer görüntü , Realme V5’in renk seçeneklerini sergiliyor .

Telefonun 3 farklı renk seçeneği bulunacak.

Sızdırılan Özellikler

Realme V5, Full HD + çözünürlük desteğine sahip 6,5 inç IPS LCD panele sahip.Dimensity 720 işlemci ve  8 GB’a kadar RAM bu telefonda bulunacak.Depolama alanın 128 GB olması bekleniyor.

Önde, 16 megapiksel değerinde bir selfie kamerası var. Telefonun arka kamera kurulumu ise şöyle: 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel. Bir microSD kart yuvası ve yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı bu telefonda bulunuyor. Cihaz Realme UI tabanlı Android 10 OS ile çalışacak.

Verilen bu özellikler sızan özellikler olduğu için kesin diyemeyiz.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayın!

Bu Haberi Beğenilersiniz!