ZTE firmasının üretim yaptığı Nubia markası, geçtiğimiz ay Nubia X adlı akıllı telefon modelini satışa sundu.

Pek çok haber sitesinin gündemine konu olan bu cihaz, satışa sunulduktan 57 saniye sonra 100.000 adet telefon satarak iyi bir kitleye ulaşmayı başardı. Ancak, arada sırada hızlı satışlar yapan bu telefon gizemliliğini koruyor. Bu telefonu böyle özel kılan şeyin ikinci ekranın olmasını söyleyebiliriz.

Nubia X'e Ait Yeni Videolar Ortaya Çıktı !

Birkaç hafta önce elde edilen bu video, Nubia X adlı modelin ikinci ekranın hareket halinde iken yani görsel efektli olarak gösteriyor. ZTE, bu konuda başarılı, düzgün bir yoldan gittiğini bizlere göstermekte. Bu ikinci ekran ile güzel hareketli animasyonlarından başka arka panel ile oyun oynamak da bu ekran ile yapılabilecek imkanlar arasında. Bu ikinci ekranın kaliteli, şık ve her ortamda kendini belli edeceği görülebiliyor.

 

Gradient renkli cam arka kasanın altına yerleştirilen OLED tabaka ile ikinci ekranı elde eden ZTE, kısa sürede yaptığı satıştan memnun gibi duruyor. Yukarıdaki videodan da görüldüğü üzere animasyonlar gayet başarılı ve etkileyici bir şekilde. Nubia X, ben buradayım demekte.

Bir Cevap Yazın