Vadofone Online Mağazacılık

Ülkemizde kullanılan elektronik ürünlerin başında telefonlar gelmekte ve ülkemizde en çok dert yandığımız konulardan biri de artan dolar kuru ve yüksek vergilerden dolayı haddinden pahalı telefonlar olmakta. Telefonlara yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kullanıcıların imdadına Huawei, Honor, Xiaomi, One Plus gibi Çin kökenli markalar yetişiyor.

Bu markaların üst model cihazları Samsung, Apple gibi rakiplerine kök söktürürken,  Fiyat/Performans odaklı kullanıcı dostu modelleri ile birlikte dünya genelinde rekordan, rekora da koşmaları herkes tarafından aşikar.

Ülkemizde fiyat/performans cihazlar arasında yer alan bir model de Honor’un 8X modeli tabi ki de. Honor 8X Günümüzün tasarım modası haline gelen çentikli ekran tasarımına sahipken 8 çekirdekli Kirin 710 yongası, 4 GB Ram, çift arka kamera ile en iddialı modellerden birisi olmayı başarıyor.

2.200 TL bandında satış da olan Honor 8X için bir kampanyada Vadofone den geldi, mavi ve siyah renk seçeneği ile 64 GB depolamaya sahip Honor 8X iki farklı tarife üzerinden Vadofone Online Mağaza üzerinden satışa sunuldu.


198TL X 12 ay

360 TL X 6 ay


Honor 8X Vadofone üzerinden 12 ay ve 6 ay taksit seçenekleri ile satışa sunulmuş bulunmaktadır. Teslimat Vadofone tarafından sağlanırken, ürünü satın almanız ile birkikte İstanbul içerisinde 3 saatte, diğer illere ise 2-4 iş günü içerisinde ücretsiz teslimat gerçekleşmekte.

Vodofone Online Mağazacılık: Buraya tıklayabilirsiniz

NEDEN İPHONE 11’DE 5G BULUNMUYOR ?: Buraya Tıklayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın