Hakkımızda

Tekno Donanım, 08 Ağustos 2017 tarihinde Aziz Emre ÖZTÜRK tarafından kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Birinci dönem olarak adlandırdığımız bu süreçte web sitesi üzerinden teknoloji ve donanım alanlarında yazılı içerikler hazırlanarak yayınlanmıştır.

Tekno Donanım, 18 Temmuz 2018 Tarihinde Türkiye’nin bilişim teknolojileri alanındaki ilk ve tek konumunda yer alan Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi Living Lab ekosistemine dahil olmuştur. Bu süreçten itibaren Tekno Donanım yeni bir yapılaşmaya gitmiş, teknoloji, donanım, eğitim ve e-spor platformu haline gelerek içerik çeşitliliğini geliştirmiştir.

Tekno Donanım, Eylül 2020 Tarihi itibari ile artan web sitesi sayısı, kitle sayısı, sosyal medya sayıları sebebi ile yeni bir yapılaşma kararı alarak bir web sitesi konumundan çıkmış, Medya ve Hizmet Ajansı konumuna bürünmüştür. Bu süreçten itibaren Tekno Donanım kendi  içerisinde iki farklı sektöre ayrılarak çalışmalarına hız kazandırmıştır.

– Medya: AZTEK BİLİŞİM HİZMETLERİ, MEDYA VE PAZARLAMA ŞİRKETİ bünyesinde yer alan her türlü medya, web sitesi, sosyal medya girişimlerini sürdürmekle görevlidir.

– Hizmet: Şirket, ekip ve şahıslara web sitesi kurulumu, web sitesi hizmetleri, seo, grafik tasarım, 3D ve 2D modelleme, fotoğrafçılık, video tanıtım, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı alanlarında hizmet sunmaya başlamıştır.