Yaz ayları geldiğinde, her evde klima ve hava soğutucuları mutlaka açılmaya başlar. Bu nedenle, Xiaomi taşınabilir akıllı mobil klimasını tanıtmak için daha iyi bir zaman seçemezdi. Xiaomi’in mobil kliması, Çinli bir NEW WIDETECH firması tarafından tasarlanmış ve üretildi.

Xiaomi’in en yeni mobil klima modeli çok kompakt bir form faktörüne sahip. Bu mobil klimayı mutfak, ofis alanlarda yaşanan sorunlar için ideal bir soğutma çözümü haline geliyor. İşte Xiaomi’nin en son ürünü hakkında bilmeniz gereken her şey.

Xiaomi Akıllı Mobil Klimanın Özellikleri

 

Xiaomi Mobil Klima, Hava Temizleyici olarak da ikiye katlanıyor
Klimanın Görseli

Xiaomi Mobil Klima, Hava Temizleyici olarak da ikiye katlanıyor

Xiaomi Mobil Klima, markanın Mi Hava Temizleyicileri ile aynı boyutun da geliyor. Dahası, toz ve diğer parçacıklar dahil olmak üzere havadaki bakterileri temizleyebiliyor. Ek olarak soğutma ve nem alma özelliklerine de sahip.

Tasarıma gelince, yoğunlaşmış suyun buharlaşmasını sağlaması için DC su pompalama motoru kullanmakta olup bu sayede odayı soğutmayı başarmakta.

Ayrıca, Xiaomi Mobil Klima, entegre Wi-Fi desteği ile birlikte gelir. Kullanıcılar Mijia uygulamasını kullanarak cihazı bir akıllı telefona bağlayabilir. Uygulama sayesinde kullanıcıların klimayı uzaktan kontrol etmesini sağlarken ayrıca ses kontrolü yönetilebilmesi için Xiao AI asistanıyla bağlantıda sağlanabilmekte. Xiaomi ayrıca cihazla birlilte özel bir uzaktan kumanda da yolluyor.

Xiaomi Akıllı Mobil Klima Fiyatı Nedir?

Xiaomi Mobil Klima, Çin’de 1.587,57 olarak fiyatlandırıldı ve satışa çıktı.

Google Haberler Platformumuza Abone Olmak İçin Tıklayın

Diğer Haberlerimizı Görmek İçin Tıklayın