Warframe, birkaç yıl önce lansmanından bu yana oldukça başarılı oldu ve oynaması ücretsiz çevrimiçi aksiyon RPG, Heart of Deimos ile daha da iyi olmak üzere. Genişleme TennoCon sırasında 1 Ağustos Cumartesi günü başlayacak ve Twitch’i izleyen herkes bazı özel oyun içi ödüller kazanabilecek.

Heart of Deimos demosu “Infested-themed” olacak ve akış sırasında topluluk tarafından tasarlanmış yeni bir Warframe’e de göz atacaksınız. Bu içeriğin yanı sıra tamamen dijital TennoCon 2020 şovunda paneller, bir sanat sergisi ve yarışmalar yer alacak. 1 Ağustos ayrıca, yayıncıların yüklemelerini diğer oyuncularla paylaşmalarını sağlayan Warframe Arsenal Twitch uzantısının lansmanını da yapıyor.

TennoCon kutlamalarını 1 Ağustos’ta izlerseniz, Hydroid Prime Warframe’i ve Athodai el topunu ücretsiz olarak alacaksınız.

Etkinliklerin tam bir programını şovun resmi web sitesinde görebilirsiniz. Dijital ve ticari paketlerin gelirlerinin bir kısmı, otizmi olan insanlara, ayrıca Alzheimer Derneği Londra ve Middlesex’e kaynak ve fırsat sağlamaya adanmış bir yardım kuruluşu olan Otizm Ontario Londra’ya gidecek

Warframe

Başlangıçta 2013’te mevcut neslin başlangıcına piyasaya sürülen Warframe, dünyanın en popüler çevrimiçi oyunlarından biri haline geldi ve PS4’ten Nintendo Switch’e kadar her platformda yayınlandı. Ayrıca hem PS5 hem de Xbox Series X’e gelecek.

Kaynak

Ana Sayfa