Samsung, 2019 yılı içerisinde 2 adet orta segmentli telefon ile piyasaya giriş yapacağını Vietnam web sitesinden duyurdu.

Teknolojik cihaz üretimin de en iyilerden olan Samsung 2 adet yeni bütçe dostu telefonu 2019’da çıkacak. En son piyasa’ya sürdüğü Galaxy Note 9 telefonun 1000 dolardan satışa çıkması Samsung kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Fakat 2019’da 2 adet orta segment ve bütçe dostu telefonlarının çıkması Samsung kullanıcılarını sevindirmekle birlikte sabırsız bir bekleyişe soktu.

Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime adı altında çıkacak bu iki telefon, Galaxy J4 ve Galaxy J6’nın güncellenmiş hali olması bekleniyor.
Galaxy J6 Prime önümüzdeki yılın yarı döneminde piyasaya sürülecek. Bu telefonda J6 telefonunda kullanılan Exynos işlemci yerine büyük bir ihtimalle Snapdragon 430 işlemci kullanılması beklenirken 3GB bir RAM bellek bizi bekliyor. Aynı zamanda cihazın Android 8.1 Oreo sürümü ile çıkması hedefleniyor.

Galaxy J4 Prime telefonu ise aynı şekilde Exynos işlemci yerine Snapdragon 430 işlemci kullanılmasıyla birlikte 2GB RAM bellek kullanılacak. Bu telefonun da Android 8.1 Oreo sürümü ile çıkması hedefleniyor.

Cihazların henüz fiyatları belli olmasa da J6 ve J4 telefonlarına yakın bir fiyatta olacağı tahmin ediliyor.

Diğer Haberlerimizi Okumak İçin Tıklayınız…