Riot ‘un Spirit Blossom etkinliği League of Legends, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra’da devam ederken, stüdyo sanatçılara özel Spirit Blossom temalı ganimet kazanma şansı veriyor. League of Legends web sitesinde duyurulan yeni yarışma, sanatçıları, Stained Blade’in Kin tarzı anime sinemasına dayanan tek sayfalık bir manga çizmesini istiyor.

Girmek için sanatçıların gönderilerini Twitter’da yayınlamaları, @UK_LoL  ve #SpiritBlossomManga etiketini kullandığınızdan emin olmanız gerekir. İngiltere Twitter hesabı kullanılmasına rağmen, yarışma dünyanın dört bir yanından sanatçılara açık. Ödül havuzu, Spirit Blossom Haori, ramen kasesi ve pim paketi ile özel bir ürün seti de dahil olmak üzere hem fiziksel hem de oyun içi öğeleri içeriyor.

Riot

Ancak, video oyunu sanatçıları, Riot ‘un baş konsept sanatçısı Gem Lim ile bire bir video görüşmesi içeren en büyük ödüle daha fazla ilgi duyabilir. 2012’den beri bir Riot sanatçısı olan Lim, Spirit Blossom etkinliğinin benzersiz, anlatım-ağır Ruh Bağları özelliği için sanat tasarımına öncülük etti. Yarışma için son tarih 17 Ağustos’dur ve kazananlar bir ay sürecek Spirit Blossom etkinliğinin son günü olan 24 Ağustos’ta açıklanacak.

Kaynak

Ana Sayfa