Stardew Valley ‘in 1.5 güncellemesi, “önemli bir yeni oyun sonu içeriği” ve diğer yeni eklemeler ekleyecek. Bir tweet’te, ConcernedApe olarak da bilinen geliştirici Eric Barone, 1.4 güncellemesi yayınlandığında daha önce açıklanan güncelleme ile alay etti. Alay, Willy’nin kulübesini daha önce orada olmayan yeni bir arka kapı ile gösteriyor. Belirli ayrıntıların beklemesi gerekecek, ancak güncellemenin bir parçası olarak alacağınız yeni içerik bu değil. Barone’ye göre, iyi ilerlemeye devam ediyor, ancak şu anda çok şey gizli tutuluyor.

Kapının nereye götürdüğü ve oyun sonu içeriğine nasıl bağlandığı bilinmiyor, ancak Barone güncellemede bazı önemli kilometre taşlarına çarptığını söyledi. Önceki güncellemeler gibi, yeni içerik tüm oyuncular için ücretsiz olacaktır. 1.5 Güncellemesi, Twitter anketini kazandıktan sonra yeni bir yetiştirilebilir meyve olarak eklenecek olan muzları da içeriyor.

Stardew Valley

Barone daha önce başka projeler üzerinde çalıştığını söylemişti, ancak henüz kimsenin çok heyecanlanmasını istemiyor. Stardew Valley geliştiricisi, yaratıcı olmasına izin veren ve bir sonraki indie’yi vurmaya çalışmayan projeleri keşfetmek istediğini söyledi. Stardew Valley, Ocak 2020 itibariyle 10 milyondan fazla sattı.

Kaynak

Ana Sayfa