İngiltere’de yarın çıkacak, 22-36 GB indirilecek. Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone ‘un dördüncü içerik sezonu, Activision’un Season Four: Reloaded adlı yeni güncellemesinin gelmesiyle İngiltere’deki Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de yarın biraz destekleniyor.

Buradaki büyük ek, Warzone için dört kişilik 50 takımın Battle Royale Quads’teki Verdansk boyunca duke yapmasını mümkün kılacak yeni sınırlı süreli 200 oyunculu mod.

Warzone, oyunculara, zaman sınırı içinde yakındaki bir Satın Alma İstasyonuna giden yolu bulabilirlerse Satın Alma İstasyonu indirimi sağlayan Supply Run Sözleşmeleri olarak bilinen yeni maç içi sözleşmeler de alacak ve bunu sevenler için yeni bir Spotter Kapsamı var bir sonraki hamlelerini planlamadan önce keşif yapın. “Bu yeniden kullanılabilir kapsam, çevrenizdeki ortamı taramanıza ve düşmanları algılanmadan işaretlemenize olanak tanır,” diye açıklıyor

 

Call of Duty Warzone

Juggernaut Royale Modu!

Son olarak Warzone için, Juggernaut Suit oyun sırasında zemine havalanan Juggernaut Suit ile kendisini Warzone’un diğer son ayakta durma modlarından ayıran Juggernaut Royale modu. Onu bulmayı başaranlar mini silahını düşmanlara ve araçlara karşı yerleştirebilirler, ancak Gulag’a gönderilirlerse, geri kalan oyuncuların yeniden canlanabilmesi için yeni bir takım düşecek.

Ardından, Modern Warfare’de, Londra’nın kentinde oyuncuları serbest bırakan Cheshire Park olarak bilinen yeni bir çok oyunculu harita var. Activision, “Cesaretiniz varsa, saniyeler içinde mağaza kurabilenlere meydan okumaya çalışın. hikaye pencereleri, telefon kulübeleri, ön bahçeler veya iskele. ”

Buna, rakiplerin tek bir bayrak yakalayıp tutunarak puan kazanmaya çalıştıklarını gören Team Defender modunun geri dönüşü eşlik ediyor. Bayrağın ele geçirildiği her saniye ve taşıyıcının her indirilişinde toplanan puanlar.Ve son olarak anahtar eklemeler listesinde, Rytec AMR keskin nişancı tüfeği – “Bir Operatörün eline alabileceği en ölümcül yarı otomatik anti-malzeme tüfeklerinden biri” diyor Activision – tüm Sezon Dört deneyimi boyunca çıkışını yaptı.Call of Duty Season Four’un en son güncellemesine ilişkin ek ayrıntılar Activision’un blogunda bulunabilir . Bu, 29 Haziran’da 11:00 PDT’den, 30 Haziran’da İngiltere’de saat 07: 00’de indirilebilecek. Modern Warfare sahipleri 22-36 GB indirme boyutu beklerken, ücretsiz Warzone oyuncuları 22GB-30GB indirmeye hazırlanıyor.

Ana Sayfaya Gitmek İçin