Ana Sayfa Haberler iOS güncellemesi, ‘yeşil ton’ iPhone 11 sorununu düzeltmek için geldi

iOS güncellemesi, ‘yeşil ton’ iPhone 11 sorununu düzeltmek için geldi

18
0
Apple'ın yeni iPhone 11 telefonları, Apple Inc'in Hong Kong'daki protestocuların polis hareketlerini uygulama mağazasından izlemek için kullandıkları bir uygulamayı Çarşamba günü kaldırmasının ardından 10 Ekim 2019'da IFC, Central District, Hong Kong, Çin'deki Apple Store'da sergileniyor. REUTERS / Athit Perawongmetha

iOS 13.6, geçtiğimiz ay Apple News güncellemeleri ve dijital araba anahtarı özelliği ile Apple’ın mobil cihazlarına çıktı ve şimdi yeni bir iOS 13.6.1ncak güncellemesi mevcut. Depolama alanı ve yeni Pozlama Bildirimi çerçevesi ile ilgili sorunları ele alıyor,  garip bir yeşil renkten şikayet eden iPhone 11 sahipleri tarafından da takdir edilecek.

Forum ve Reddit yayınları, cihazın kilidi açıldıktan hemen sonra, bazen Gece Vardiyası kullanılırken veya karanlık bir odada görüneceğini belirtti. Güncelleme notlarına göre Apple, yeşil renk tonunun görünmesine neden olabilecek bir “termal yönetim sorununu” ele aldı. MacRumors , sorunun 13.4’ten sonra kırpıldığını bildirmişti ve şimdi Apple, iOS 14’ü herkesin telefonlarına ve tabletlerine sunmadan önce bir düzeltme alıyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

%d blogcu bunu beğendi: