HBO, HBO Go’yu emekliye ayırıyor ve HBO Now’ı yeniden markalaştırıyor. Kablo aboneleri için isteğe bağlı bir akış hizmeti olan HBO Go, “gün batımı” yapılacak ve daha sonra 31 Temmuz’da kullanımdan kaldırılacak. Kablosuz olmayanlar için aynı amaca hizmet eden HBO Now, sadece HBO olarak yeniden markalanacak.

TV ağı, normal HBO programlama artı orijinal ve özel içerik sunan HBO Max’in yolunu temizliyor. HBO Max, “Bu değişiklikleri uygulamak, yalnızca HBO’nun sağlam sunumuna değil, aynı zamanda edinilen içerik ve orijinallerin geniş bir WarnerMedia kütüphanesine erişmek için birincil platform olarak HBO Max’i daha da güçlendirmemize olanak tanırken, aynı zamanda pazardaki tüketici teklifimizi de basitleştiriyor” dedi.

Halen HBO Go kullananlar HBO Max üzerindeki tüm HBO içeriğine “ve daha fazlasına” ek ücret ödemeden erişebilirler. Yine de, bazı HBO Go MVPD müşterileri 31 Ağustos’a kadar hbogo.com’un kimliğini doğrulayabilecek. HBO Now kullanıcıları, “önümüzdeki aylarda” yeniden markalaştıkça tüm içeriğine erişebilecekler.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz