Fall Guys birkaç gün önce Steam ve PS4’te çıktı ve sadece Steam’de 2 milyondan fazla oyuncuyla çok fazla ilgi gördü. Bu oyuncular, beklenmedik başarısı için oyunun geliştiricisi Mediatonic’ten ücretsiz bir ödül bile aldılar. Bu, birçok insanın oyununun önümüzdeki aylarda Switch veya Xbox’a gelip gelmeyeceğini merak etmesine neden oldu. Xbox veya Switch’iniz varsa, ancak diğer sistemlere sahip değilseniz, şanslı olabilirsiniz – ancak geliştiricilere bildirmeniz gerekir. Fall Guys Xbox ve Switch bağlantı noktaları gerçekten gerçekleşebileceğinden, hareket halindeyken defalarca kaybetme hayaliniz gerçek olabilir.

Mediatonic’ten yeni bir alıntı, Fall Guys’ın yakında diğer platformlara gelebileceğini, ancak yalnızca hayranların konuşması halinde gelebileceğini öne sürüyor. Geliştiriciler, “Başlangıç ​​olarak, Fall Guys yalnızca PS4 ve Steam’de mevcut olacak” diye yazdı. “Oyunu daha ilerideki diğer platformlara taşımayı çok isteriz. Lütfen bize Twitter ve Discord üzerinden bir sonraki platformda yayınlamamızı istediğinizi bildirin – ne kadar talep olduğunu görmek isteriz!”

Fall Guys

Geliştiricilerden gelen birkaç tweet’e göre, Mediatonic oyunun devam eden sunucu sorunları üzerinde çalışıyor. Ayrıca oyunun şu anki 25 kişilik havuzuna yeni modlar eklemeyi hedefliyorlar.

Kaynak

Ana Sayfa