Fable’ın ne zaman döneceğine dair yıllarca söylentilerden sonra Microsoft, Xbox Series X ve Windows 10 için yeni bir Fable oyununun geldiğini duyurdu – ve Playground Games tarafından geliştirildi. Franchise için yeni bir başlangıç ​​olarak kabul edilir ve şöyle adlandırılır: Basitçe Fable olarak bilinir.

 

Oyun, Xbox Series X oyunları etkinliği sırasında Halo Infinite ve Forza Motorsport ile birlikte gösterildi. Bu, 2010’daki Fable III’ten bu yana serideki ilk ana hat girişini işaret ediyor. Orijinal üçleme, Fable Legends’ın iptalini takiben 2016’da kapanan, şimdi yok olan Lionhead Studios tarafından geliştirildi.

Xbox Series X lansmanı için Fable’ı zamanında beklemeyin. Tüm birinci taraf Microsoft oyunlarında olduğu gibi, Xbox Game Pass aracılığıyla edinilebilecek.

Fable

Yeni fragman o kadar da geniş değil. Tamamen sinematik, kendi işini düşünen sevimli bir periyi sergiliyor … serinin normal tonuna uygun olarak sadece aniden geçen bir kurbağa tarafından yenmek.

Oynanış gösterilmedi ve başka hiçbir ayrıntı açıklanmadı. Bu öncelikle oyunun geleceğini, ondan ne tür bir tavır bekleyebileceğinizi gösteren küçük bir tattı.

Kaynak

Ana Sayfa