Geçtiğimiz haftalarda göz önüne serilen tarifeler’in fiyatından memnun kalmayan kullanıcılara, sonunda yüzleri güldüren indirim geldi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun aldığı karara göre 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle adil kullanım kotası (AKK)‘nin kaldırılması kararı alınmıştı. Bu karardan sonra limitsiz internet tarifelerini ilk açıklayan firma Türk Telekom olmuştu. Fiyatlardan memnun kalmayan kullanıcılar için Türk Telekom tarifeler de indirim uyguladı.

4 Mbps hızına sahip limitsiz tarife kaldırıldı.

59.00TL ücret ile kullanıcılara sunulan limitsiz internet tarifesi, Türk Telekom‘un resmi sitesinden kaldırıldı. en düşük internet paketi 6Mbps olarak belirlendi ve fiyatı 69.90TL olarak belirlendi. 8 Mbps paketi 79.90TL’den satışa devam ederken, daha önce kullanılmayan 12 Mbps paketi ise 84.90TL ile satışa sunuldu. Şuana kadar saydığımız tarifelerin fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmasa da 16 Mbps ve üstü paketler de indirime başvuruldu. Yeni ortaya çıkan tablolara göre yeni limitsiz internet tarifelerinin fiyatları şu şekilde. 16 Mbps internet, 3TL indirime girmesiyle birlikte 89.90TL24 Mbps, 20TL indirim ile birlikte 99.90TL35 Mbps, 27TL indirim ile birlikte 121.90TL ve son olarak 50 Mbps internet, 80TL indirime girmesiyle birlikte 169.90TL olarak fiyatların son hali kesinleşti.

Aşağıdaki tabloda görmüş olduğunuz üzere eski ve yeni fiyatlandırmayı inceleyebilirsiniz.

Limitsiz internet paketleri (eski – yeni)

türk telekom

Kotalı internet paketleri

türk telekom

Güncel limitsiz internet paketi fiyatlandırmasıtürk telekom

Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Bir Cevap Yazın