Xiaomi Mi Band 5 uzun zamandır beklenen Xiaomi grubu ve ilk çıkışı çok uzakta değil gibi görünüyor. Giyilebilir ürünün sertifikalandırıldığı NCC web sitesinde fark edildi.

Ayrıca, Xiaomi Mi Band 4C’nin yakın zamanda Redmi tarafından piyasaya sürülen yeniden markalanmış bir model olacağına dair bir onayımız var.

Mi BAND 5 SERTİFİKALI VE Mi BAND 4C ONAYLI

Mi Band 5, sızıntılarda ortaya çıkan Xiaomi bandı. Ayrıca, Mi Band 4C’nin yakında çıkacağını biliyoruz, bu da Redmi tarafından daha önce piyasaya sürülen yeniden markalı bir giyilebilir olacak. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz bu ikinci gadget’ın onayını aldık. Endonezya operatörlerinden birinin web sitesinde fark edildi. HMSH01GE kod tanımına sahiptir ve bu nedenle alt marka bandıyla aynıdır.Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi

Mi Band 5’e dönelim. Yeni Çin grubu NCC web sitesinde XMSH10HM adı altında görüldü. Önceki iki kuşak XMSH07HM ve XMSH5HM kod adlarına sahipti. Bu nedenle, bu giyilebilir cihazın en son sürümü ile uğraştığımızı varsaymamıza izin veriyor. Ofisin kendisi bize çok az şey açıklıyor. Ancak, sertifikasyon süreci, lansmanın yakında olması gerektiğini varsaymamızı sağlar.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…