Razer Basilisk faresi 16.000 DPI, canlı RGB aydınlatma, sekiz atanabilir düğme ve mekanik anahtarlar ile geliyor. Basilisk oyun faresinin normal fiyatı 69,99 $ olmasına rağmen %43’lük bir indirim ile sevenlerini beklemeye başladı. Bu indirim şu an için sadece Basilisk mouse’un klasik siyah versiyonu için geçerli. Beyaz veya pembe modelleri almak istiyorsanız, bu modeller hâlâ 69,99 $ fiyat üzerinden almanız gerekmekte.

Gayet Uygun Fiyata Kaliteli Oyuncu Mouse !

Farenin kaydırma tekerleğinin hemen altındaki özel DPI ayar düğmelerini kullanarak anında hassasiyet durumunuzu değiştirebilir, dilediğiniz anda 16.000 DPI hassasiyetin keyfini sürebilirsiniz.

Aynı zamanda Razer Synapse yazılımını kullanılarak mouse’u dilediğiniz gibi özelleştirerek, farede bulunan RGB ışıklarının özelleştirilmesine de olanak tanır. Mause’un yan tarafında  farenin DPI değerini geçici olarak değiştirmenizi sağlayan bir geçiş düğmesi de bulunmaktadır.

Razer Mause

Oyuncu Mause’u Razer’ın iki yıllık garantisi altındayken, anahtarların 50 milyona varan tıklanma ömrü gerçekten bizleri şaşırtmakta. Mause üzerinde yer alan iki ana buton da özelleştirilebilir yapıya elverişli olduğunu şimdiden belirtelim 🙂 Bu düğmelerin tümü Razer Synapse ile tamamen özelleştirilebilir.

Razer

Bu fare, bilgisayarı sağ eli ile kullanan kullanıcılar göz önünde bulunarak tasarlanmış durumda, bu durumda sol elini kullanan kullanıcıları bir hayli zorlayabilecektir. Bu faredeki RGB ışıkları, kaydırma tekerleğini ve Razer Logosunda yer alan ışıklandırmaları Razer Synapse kullanılarak tamamen özelleştirebilirsiniz. Razer Synapse programı üzerinden, 16.8 milyon led renk seçimlerini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Ürün Linki: Amazon

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın

 

 

Bir Cevap Yazın