Hala bir yeni nesil Chevrolet Corvette’yi hayal ediyor musunuz? Fazla zamanın yok.

Corvette dünyasının en büyük haberi, 18 Temmuz’da ortaya çıkacak olan sekizinci nesil, orta motor modelidir. Bu, Chevrolet’in mevcut C7 nesil Corvette üretimini yavaş yavaş sardığı anlamına gelir.

Ve CorvetteBlogger’ın bu hafta verdiği bir raporagöre , ilgilenen alıcıların yalnızca C7’ye sipariş vermek için 23 Haziran’a kadar zamanları var.
CorvetteBlogger, 755 beygir gücünde bir Corvette ZR1 siparişi vermek isteyen herkes için son tarihin geçtiğini söyledi . General Motors bu kitapları 10 Haziran Pazartesi günü kapatacağı için Corvette Convertibles’a en kısa sürede sipariş verilmesi gerekiyor.
Elbette, hatırlanması gereken önemli şey, bunların yalnızca yeni Corvette siparişleri için olmasıdır. Bayiler, sipariş defterleri kapandıktan uzun bir süre sonra envanter almaya devam edecek ve GM C7 Corvette için üretim bitiş tarihini resmen onaylamamıştır.
GM geçtiğimiz günlerde , Corvette’in Bowling Green, Kentucky montaj tesisinde ikinci bir değişiklik katacağını açıkladı . Yeni vardiya 400 saatten fazla işe neden olacak.
Yeni, ortadaki Corvette hakkında hâlâ fazla bir şey bilmiyoruz, ancak asıl zamanı neredeyse burada. Bu arada, ne olacağını görmek için GM’in özel C8 Corvette sitesini takip edebilir ve C7 serisinin büyüklüğünü hatırlamak için 2019 Corvette Convertible ve Grand Sport hakkındaki son incelemelerimizi okuyabilirsiniz .

Bir Cevap Yazın