The Toy Playground şimdi Android ve iOS’ta ücretsiz Royale Pass ile oynamak için çıktı.

PUBG Mobile Season 13 Royale Pass hem Android hem de iOS’ta kullanıma sunuldu. Sezon 13’te “Toy Playground” teması ve sayısız oyun içi açılabilir öğe ekleniyor.

Ücretsiz Royale Pass, oyuncuları 60. seviyeyle sınırlayan üç kullanılabilir geçiş sunuyor. Elite geçiş ücreti 600 UC’dir ve oyunculara 13. Sezon içeriğinin tümüne erişim sağlar. Elite Plus geçişi oyuncular için tam erişim sağlar ve oyuncuları doğrudan 25. seviyeye yükseltir, ancak 1.800 UC’ye mal olur.

Yeni Royale Pass, oyunculara tüm yeni oyun içi zorluklar yoluyla kostümler, kıyafetler ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni temalı ödüller toplama fırsatı sunuyor. Kartı satın alanlar 50. seviyede Buz Ranger veya Ateş Ranger arasında seçim yapabilir ve 100. Sıradaki Ultra Defender Setini kazanabilir.

Yeni zorluklar, Oyuncak Ustası ve Kukla Ajan serisi özel görevlerini tamamlayarak oyuncuların kıyafetlerinde yeni yükseltmelerin kilidini açmasına izin verecek. Kukla Ajan kıyafeti, kişisel tercih ve optimum özelleştirme için karıştırılabilen üç ayrı biçimde gelir. En yüksek rütbeye ulaşan Royale Pass oyuncuları da kıyafeti Mythic nadirliğe yükseltebilir.

Bildirim sistemi de güncellendi, oyuncuların ilerlemelerini kolayca takip edebilmeleri için tüm RP görev hatırlatıcıları geliştirildi. Hatırlatmalar da eklendi.

Bu güncellemenin ardından, Jungle Adventure Guide, EvoGround’daki Bluehole Modu ve daha fazlası dahil olmak üzere, yaklaşan PUBG Mobile özellikleri hakkında daha fazla bilgi yayınlanacak.

Toy Playground teması, geçen ay April Fools etkinliğinden Fantasy Battle Royale modunu takip eden uygun bir seçim oldu.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz