Ubisoft, bir sonraki Assassin’s Creed oyununun ayarını ortaya çıkaran tüm gün süren bir akışa ev sahipliği yaptı. Ortam, harika Street Fighter parçaları ve daha yakın zamanda Marvel ve DC ile işbirlikleri ile tanınan ünlü sanatçı BossLogic tarafından üretilen eşsiz bir sanat eseri ile gösterildi. Son açıklama, Viking ortamının önceki söylentilerini doğrulayan resmi başlık Assassin’s Creed Valhalla idi.

Akarsu, başlık açığa çıkmadan çok önce bu yöne yaslanmış gibi görünüyordu, ancak sanat buzlu bir deniz gösterdiğinde, kürklerle süslenmiş ve baltaya bürünmüş merkezi bir figür ve bir kuzgun için belirgin bir yerleşim. İlk fragmanın bugün 30 Nisan saat 08.00’de geleceği söyleniyor.

Assassin’s Creed serisi, Assassin’s Creed Origins ile sert bir evrim geçirdi. Eski Mısır’da kurulan oyun daha fazla rol oynayan tasarım unsurları aldı. En önemlisi, oyuncuların üstlenmeyi seçebileceği çok sayıda görev getirdi. Onun takibi, 2018’in Assassin’s Creed: Odyssey, daha karmaşık sistemler, geniş bir açık dünya ve birden fazla kahramanla birlikte inşa edildi. Ubisoft daha sonra 2019’da yeni bir ana hat girişi atladı.

Daha önceki raporlar, bir sonraki oyunun dahili olarak kod adı Assassin’s Creed Ragnarok olduğunu söylediler. Assassin’s Creed Valhalla için bir alan adı kaydı, bunun başlık olduğu ortaya çıkabilir. 2019 tarihli bir Kotaku raporu, bugün akan çizimde görülen teknelerden de bahsetti ve Bölüm 2, lansmanından kısa bir süre sonra bir dizi posterle ortama bile ima etti.

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisinin bu yeni yinelemesine güç veren teknolojiye yaptığı yatırım düşünüldüğünde, bu yeni oyunun Origins ve Odyssey ile bazı benzerlikleri taşıyacak.

 

Ana sayfaya gitmek için

Ubisoft’un kendi sitesine gitmek için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz