Tatil sezonunda oynamak için birkaç ekstra oyun mu merak ediyorsunuz? Epic Games Store’a giriş yapmaya başlayın. Cepleri para dolu Fortnite geliştiricisi festival sezonunu 19 Aralık ve 1 Ocak 2020 arasında 12 ücretsiz oyunla kutluyor. Her gün yeni bir teklif ortaya çıkacak – ilki, FTL: Faster Than Light geliştirici Alt Küme Oyunları’nın en iyi sıra tabanlı strateji başlığıydı – 24 saat boyunca indirmek için uygun olacak.(Bir bilgisayara erişemezseniz, aynı zamanda bir mobil tarayıcı aracılığıyla da kullanılabilirler.) Kütüphanenize girdikten sonra, Epic’in Haziran ayından bu yana sunduğu haftalık hediyeler gibi sonsuza dek oynayabileceksiniz.

Buna ek olarak, şirket herkese 10 dolarlık bir ‘ Epic Coupon’ sunuyor. Birkaç kısıtlama var – oyun 15 $ ‘ın üzerinde fiyatlandırılmalı ve oyun içi satın alımlar, DLC ya da sezon geçişleri için kullanılamaz – ama aksi halde istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Siparişiniz geçer geçmez Epic size farklı bir oyuna harcayabileceğiniz 10 $ ‘lık kupon verecek.Platformun en iyi bilgisayar münhasırlarını yakalamak için fena değil.

Epic ‘in bedava  dağıtacağı 12 oyun : Borderlands 3, Control, Detroit: Become Human, Journey, John Wick Hex, Metro Exodus, Shenmue 3, The Division 2, The Outer Worlds, Observation, Outer Wilds, Untitled Goose Game, Wattam and What the Golf?

Epic Games Store gitmek için Buraya Tıklayınız

Kaynak : Buraya Tıklayınız 

Ana sayfa dönmek için Buraya Tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz