Acaba En İyisi Olabilecek Mi ?

En güçlü oyun konsolu ünvanı elinde bulunan Xbox One X‘ın fiyatı nihayet belli oldu. Microsoft 3 Haz 2017 – 15 Haz 2017’da düzenlene E3 2017 fuarında, En güçlü oyun konsolu ünvanını şuanda elinde bulundurduğu One X tanıtılmış ve görücüye çıkmıştı. Son olarak özel düzenlenmiş olan bir etkinlikte  One X Türkiye fiyatı ise beli oldu.

Xbox One X ile ilgili görsel sonucu

Xbox One X İşte Fiyatı !

Microsoft tarafından üretilen ve piyasaya sürülen en güçlü oyun konsolu One X modeli Türkiye’de 2699 TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Xbox One X Teknik Özellikleri !

Teknik özellikleri ise şu şekilde, oyunları gerçek 4K çözünürlüğünde 60 FPS olarak görüntü çıkışı verebilecek.

Konsol içerisinde  AMD tarafından “Scorpio Engine” Adı ile üretilen 32-bit mimariye üzerine kurulu, 8 çekirdekli 2.3GHz’lik bir  işlemci bulunmakta. Bunun yanı sıra grafik teknolojisi kısmında ise 1172MHz’lik grafik kartı bulunmakta.12 GB GDDR5 RAM ve 1 TB’dan başlayan depolama kapasiteleri ile satışa çıkmakta.

2 YORUMLAR

    • 17 Ekim, WWE 2K18’in standart ve lüks sürümlerinin çıkış tarihi. Her ikisi de o gün Steam aracılığıyla PC’de satışa sunulacak. PlayStation 4 ve Xbox One’da, ön sipariş veren kişiler dört gün erken erişebilirler. Bu teklif PC’de mevcut değildir, ama PC’de ön sipariş verenler Kurt Angle’nın iki versiyonunu alabilirler.

      WWE 2K oyunlarının PC versiyonları geçmişte konsol versiyonlarından sonra piyasaya sürüldü. Geçen yıl WWE 2K17 Şubat 2017’de, konsol sürümlerinin gelmesinden yaklaşık dört ay sonra çıkmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz