Askeri düzeyde güvenlik, gece görüş modu ve gizli mod barındıracak.

Samsung, Savunma Bakanlığı ve federal hükümet kullanıcılarına yönelik Galaxy S20 Taktik Sürümünü piyasaya sürüyor. Cihaz, NSA standartlarına dayalı iki şifreleme katmanı, taktik ve sınıflandırılmış uygulamalar için özelleştirilmiş yazılım ve özelliklerle “askeri sınıf güvenlik” ile gelecek.

Galaxy S20 TE, “operatörlerin karmaşık arazide, geniş mesafelerde ve komut üniteleri ile potansiyel iletişim kaybında gezinmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.” Bu özellikler arasında gece görüş modu, gizli mod ve hareket halindeyken görev planlaması ve raporları yapmak için DeX yazılımı bulunur.

Ayrıca Samsung, Android Team Farkındalık Kiti’ni (ATAK), Android Precision Assault Strike Suite’i (APASS), Kinetik Entegre Düşük Maliyetli Yazılım Entegre Taktik Avuçiçi (KILSWITCH) ve savaş destekli travma dağıtılmış gözlem kitini işaret ederek birden fazla görev uygulamasını çalıştırabilir (BATDOK).

5G ve Wi-Fi 6 desteği ile taktik radyolara ve görev sistemlerine bağlanabilir. Galaxy S20 TE sonbahar da piyasaya sürülecek.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz