realme X50 Pro geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Şimdi ise bu modelin oyun odaklı versiyonu olan realme X50 Pro Player Edition karşımıza çıkıyor. Telefonun tanıtım afişinin çin sosyal ağı olan Weibo sayfasında paylaşılmasıyla birlikte bazı detaylar da ortaya çıktı. Blade Runner adıyla anılan realme X50 Pro Player’ın karşınızda. 

Cihaz için yapılan paylaşımlarda telefonun özellikle işlemci hızına gönderme yapıldı. Amiral gemisi özellikleri de bünyesinde toplayacak olan cihaz oyuncu odaklı olacak. Tanıtım afişinde görülen telefonun tasarımının realme X50 Pro’ya çok benzediği açıkça görülüyor.

İşlemci tarafında Snapdragon 865 ile gelmesi neredeyse kesin olan cihazın diğer teknik detayları hakkında herhangi bir doğrulama söz konusu değil ancak telefonun oyun oynamayı seven oyuncuları sevindireceği bekleniyor.

Cihaz 25 Mayıs 2020 tarihinde tanıtılacak. Realme bu tarihte yalnızca bu telefonunu değil aynı zamanda bu telefon da dahil olmak üzere toplamda 8 ürün tanıtacak. realme TV ve Watch ile TWS kulaklık modeli ve X3 serisi ürünlerinin tanıtılması bekleniyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz