Merakla Beklenen Google Pıxel 3A XL’ın İncelemesi Sizler İle Birlikte !

Ayrıca bir Pixel kamera ve hatta 3.5mm kulaklık girişi ile birlikte!

OnePlus, Pixel 3a xl bir yana harika bir donanım oluşturmakta  gerçekten iyi. Performans odaklı telefonları ve tonlarca RAM ile “gelecek teknolojisi” olarak pazarlanmaktadır. Artan donanım maliyetleri OnePlus’ı yıllar içinde daha pahalı akıllı telefonlar üretmeye zorlasa da, çözülmesi zor olan küçük bir sorun var ve bu da kamera.

Yıllar içinde önemli ölçüde gelişmiş olmasına rağmen, OnePlus kameraları hala mükemmel olmaktan uzakta. Bu, telefonun 30.000 Rs alt aralığında fiyatlandırılmasıyla işe yaradı, ancak ana model için 38.000 Rs’i çıkarmanız gerektiğinde işler garipleşmeye başladı ve bu, Google’ın Pixel 3a XL ’de kullandığı keskin stratejik noktası.

google pixel 3a xl incelemesi

Google, birkaç yıldır üreticilere en az donanımı kullanarak en harika fotoğraflar çıkarma yeteneğine dair ipuçları veriyordu. Huawei gibi bazı üreticiler ‘yapay zeka’ ile bir üst seviyeye çıkardılar ve Samsung ve OnePlus gibi markalar akıllı telefonlarını daha yüksek fiyat etiketlerine layık hale getirmek için daha fazla donanım eklemekten başka bir şey yapmadı.

Pixel 3a XL, bir yıl önce Pixel 3 XL ile birlikte gelen aynı kalitede kamera performansını sunuyor, sadece şu anda yarı fiyatına sunuluyor.

Bu, akıllı telefon dünyasındaki dengeleri değiştiriyor ve birçok akıllı telefon üreticisini Ar-Ge laboratuvarlarına geri dönmeye zorluyor.

google pixel 3a xl incelemesi

Telefon, 6 inç, Amoled, 2160 x 1080 ekran ile birlikte karşımıza çıkıyor. Telefon Qualcomm’un Snapdragon 670, 10nm 2Ghz olan 8 çekirdekli işlemcisi, SD 670 Adreno 616 grafik birimi ile güç alıyor.

4GB Ram bulunan telefon 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı seçenek ile alınabiliyor.

Daha fazla haber için Ana Sayfaya Göz Atın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz