Herkesin merakla beklediği hatta cihazın görüntülerinin sızdırıldığı Galaxy S10 artık üretime başlandı !

2019 yılı için 2018 yılının son günlerini yaşarken, bu sırada Samsung’un yeni amiral gemisi olacak S10 ile buluşmamıza az bir zaman kaldığının habercisi oluyor. Samsung’un Galaxy serisinin S10 modeli için internette her gün yeni bilgiler ortaya çıkarken, herkesin beklediği o adımı attığı öğrenildi.

Samsung S10 üretime başlandı !

Tabi ki Samsung Galaxy S10 modeli hakkında sızdırılan bilgilerin doğruluğu bilinmez ama üretime başlanmış olması teknik bilgilerinin değiştiği anlamına gelmez. Samsung tarafından resmi bir tanıtım videosu veya herhangi bir açıklama ile S10’u göreceğiz.

Geçen sene yaşanılan S9 macerasını hatırlarsak, Galaxy S9 üretimi Ocak ayında üretilmeye başlanmıştı. Fakat Samsung bu yıl Infinity ekranları kullanmaya başladığı için herhangi bir sebepten aksilik olmaması için üretim tarihinin bir kaç ay önceye alındığını rahatça söyleyebiliriz.

Teknolojide dünya devi olan Samsung Galaxy, S10 Lite, S10, S10 Plus ve 5G destekli S10 modelleri olmak üzere bu sene karşımıza bu dört farklı birbirinden güzel telefonlarla çıkacak. 5G desteği Dünya’nın çeşitli bölgelerinde kullanılmadığından için 5G destekli S10’un diğer modellerinden daha farklı bir tarihte tanıtılacağı düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın