Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından yeni bir rapor yayınlandı. Bu raporların konusu ise yeni gelecek telefonlar ile alakalı bir takım bilgiler içeriyordu.

Samsung tarafından yayınlanan rapora göre yeni gelecek olan telefonların listesi açıklandı. Galaxj J, Galaxy One ve Galaxy C serileri yeni bir seri olan Galaxy M serisinde birleştirilecek. Yeni Galaxy M serisinde çift haneli bir isimlendirmeye gidilecek. Bu yüzde Galaxy M30, M40 gibi modelleri duymamız an meselesi olabilir.

Yeni çıkacak Galaxy M serisinde her ne kadar LCD ekran kullanılacağı söylense de, AMOLED bir ekranla daha üst bir modelin geleceği de söylenmekte. Samsung’un daha uygun bir fiyat segmentine  hitap etmesi için LCD ekran kullanması öngörülüyor. Söylentiler aracılığıyla telefonun model numaraları SM-M205F ve SM-M305F olması bekleniyor. Eğer bu söylenriler doğru ise bizleri Galaxy M20 ve Galaxy M30 modelleri bekliyor olacak.

Söylenen bir diğer habere göre ise SM-M205F model numaralı telefonun 32GB ve 64GB olarak karşımıza sunulması beklenirken, SM-M305F model numaralı telefonun da 64GB ve 128GB olarak karşımıza çıkacağı bekleniliyor.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayınız…

Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz