Samsun Galaxy Fold’un Türkiye çıkış tarihi belli oldu. Telefon camiasına yeni bir soluk getiren bu akıllı telefonun en büyük özelliği katlanılabilir olması.

Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonu olan Samsung Galaxy Fold modelinin Türkiye çıkış tarihi açıklandı. Samsung Electronics Türkiye Başkanı, Samsung Galaxy Fold’un Nisan ayı içerisinde satışa sunulacağını resmen duyurdu.

Antalya ilinde düzenlenen Samsung MENA Forum 2019’a katılan ve burada konuşmasını gerçekleştiren Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim‘in sözleri şu şekildeydi, “Katlanabilir telefonumuz Galaxy Fold ile tüketicilerimizi heyecanlandıran bir ürün ortaya çıkardık. Açıldığında 7,3 inç büyüklüğüne ulaşan Galaxy Fold ile YouTube, WhatsApp ve Google’ı aynı anda kullanabiliyorsunuz. Pazara çok büyük bir yenilik getiren Galaxy Fold’u 27 Nisan’da Türkiye’de satışa sunacağız.”

Bu tarihi iple çeken Samsung kullanıcıları heyecanlı bir bekleyiş süreci içerisine girdi.

Samsung Galaxy Fold

27 Nisan tarihin de Türkiye’de satışa sunulacak olan bu telefonun henüz Türkiyedeki fiyatı belli olmasa da Samsung Galaxy Fold telefonun yurt dışındaki fiyatı 1980$ (Dolar) olarak belirlendi.

Ana sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız… 

Youtube Kanalımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz