GM 9 Pro General Mobile Yerli Telefonlar Arasından En İyi Kameraya Sahip Olabilir!

General Mobile’ın yeni lanse edeceği General Mobile GM 9 Pro’nun detayları elimize yavaş yavaş elimize ulaşmaya devam ediyor.

General Mobile’ın 11 Eylül’de Türkiye lansmanını gerçekleştireceği yeni amiral gemi telefonu GM9 Pro’nun Snapdragon 660 ile donatılacağını daha önce duymuştuk.

Arka tarafında çift kamera yer alacak telefonun ana kamerası 1.4 µm piksel boyutuna, 12MP çözünürlüğe ve F1.8 lense sahipken derinlik algılama için kullanılacak kamera büyük olasılıkla 8MP çözünürlüğe sahip olacak. Dual Pixel AF teknolojisini barındıran sensör odaklama hızı konusunda da üst model telefonların kamera kalitesi sıralamasında üste oynayacak gibi görünüyor.

View this post on Instagram

Hazır Mısınız? #ÇekenVarÇekemeyenVar

A post shared by General Mobile (@generalmobile) on

 

Üstteki fotoğraf GM 9 Pro ile otomatik mod da çekilerek elde edilmiş. Telefonun DxOMark listesinde de yer alacağı ve en iyi kameraya sahip yerli telefon olacağı da konuşuluyor.

Yeni nesil akıllı telefonlardaki yapay zeka ile desteklenen kamera yazılımının GM9 Pro’da da yer alması bekleniyor.
11 Eylül lansmanı için dağıtılan davetiye’de vurgulanan kırmızı 2. tuş ise tek tuşla video kayıt fonksiyonunu aktif edeceğe benziyor. Anlaşılan General Mobile, GM 9 Pro’nun görüntüleme yetenekleri üzerinde oldukça fazla uğraş vermiş.
Çift kamera kurulumuyla gelecek olan modelin arka panel tasarımı ise iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modellerine oldukça benzerlik gösterdiğini de belirtmekte fayda var.
Android One programının bir üyesi olarak gelecek telefon Qualcomm’un Snapdragon 660 yongasından güç alacak ve özellikle kamera yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekebilecek mi bekleyip göreceğiz

Bir Cevap Yazın