Hakkımızda

Hakkımızda / ABOUT US

Tekno Donanım, 08 Ağustos 2017 tarihinde Aziz Emre ÖZTÜRK tarafından kurularak Teknoloji, Donanım ve Eğitim alanlarında yayın hayatına başladı.

Tekno Donanım, 18 Temmuz 2018 Tarihinde Türkiye’nin ICT alanındaki ilk ve tek konumunda yer alan Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi Living Lab bünyesine dahil olarak buranın aktif proje katılımcılarından biri haline gelmiş ve projemizin ana stratejik proje ortağı Başakşehir Living Lab olmuştur.

Bu aşamadan sonra Tekno Donanım büyük bir yapılaşmaya giderek ekip sayısını arttırarak Teknoloji, Donanım ve Eğitim alanlarının yanı sıra E-Spor sektörüne giriş yapmış bir çok E-Spor takımının katıldığı turnuvalar düzenlemiş ve takımlara Danışmanlık, Ajanslık, Organizatörlük hizmetleri sunmuştur.

Tekno Donanım olarak 27 Ağustos tarihinde .net alan adının yanı sıra .org alan adını da  bünyesine katmıştır, şu anda faaliyetlerine www.teknodonanim.org alan adı üzerinden devam etmektedir.

Tekno Donanım Firma veya şahıslara web sitesi kurulumu, içerik yönetimi, sosyal medya çalışması, internet reklamcılığı, SEO, grafik çalışması ve modelleme kanadında hizmetler verebilmektedir.