Hissedarlara yazdığı bir mektupta Tinder’in ana şirketi görüntülü sohbet planlarını açıkladı.

Tinder kullanıcılarının bu sosyal uzaklaşma çağında yeni bir yöntemi olacak.

Salı günü hissedarlara yazdığı mektupta, Tinder’ın ana şirketi Match Group, Tinder’in bu yılın ikinci çeyreğinin sonlarında “bire bir canlı video” sunacağını söyledi.

Bu yeni özellik, coronavirus pandemisinin ortasında insanlar evde kalsa bile, tanışma uygulamaları kullanımda ani artışlar gördüğünde ortaya çıkar. Restoranlar, barlar ve diğer düzenli tarih noktaları kapandıkça, insanlar birbirlerini tanımak için görüntülü görüşmelere yöneliyorlar.

Tinder CEO’su Elie Seidman yaptığı açıklamada, “Pandemi dijital ve fiziksel yaşamımız arasındaki çizgileri çözdü,” dedi. “Bu kültürel değişim Gen Z üyelerimizle çoktan başlamıştı – ama pandemi onu diğer nesillere hızlandırıyor ve genişletiyor. Bu yeni, derinden iç içe sosyal yaşam, bir süredir ürün yeniliğimizin itici gücü oldu, ancak şimdi daha fazla hiç olmadığı kadar alakalı. ”

Bununla birlikte, çok az sayıda büyük tanışma uygulaması, zaten bir görüntülü sohbet özelliği sunan pandemiye girdi, yani uygulamalar hızlı bir şekilde yeni tanışma gerçeğine uyum sağlamak zorunda. Nisan ayında, Match (aynı zamanda Match Group’a da aittir) kendi görüntülü sohbet özelliğini duyurdu.

Google News

Ana Sayfa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz