Steam’de En Çok Hangi Oyunlar Satıyor Acaba ?

2018’i geride bırakmaya yakın olduğumuz şu günlerde Valve firması senenin en iyilerini, en çok satan, en iyi yeni çıkanlar, en çok satan VR (Sanal gerçeklik) oyunları , erken erişimden çıkan en iyi oyunlar ve aynı anda en çok oynananlar başlıkları adı altında sundu.

EN ÇOK SATAN OYUNLAR

Steam en çok satan oyunları, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Grand Theft Auto V, Rocket League, Sid Meier’s Civilization VI, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, The Elder Scrolls Online, Warframe, Far Cry 5, Assassin’s Creed Odyssey ve Monster Hunter: World olarak belirlendi. Bu listelemeye oyun içi içerik satışları da dahil edildi.

steam en çok satanlar

Ayrıca Valve 2018 çıkış yapmış en çok satan oyunları aylara göre de listeledi. Listeyi buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. VR satış listelerini ise buradaki linkten edinebilirsiniz.

ERKEN ERİŞİMDEN ÇIKAN OYUNLARIN BAŞARILI

Erken erişimden çıkan en iyi oyunlar ise ticari olarak başarılı bir sene geçirdiler. Bu oyunların başlıcaları ise Dead Cells, Conan Exiles, Rust, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, The Forest, Subnautica, Bless Online, Kenshi, RimWorld, Northgard, Wallpaper Engine ve Chinese oldu. Ayrıntılı listeyi buradan bulabilirsiniz.

steam en iyi ekren erişim

AYNI ANDA EN ÇOK ONLINE OYUNCU TOPLAYANLAR

Aynı anda en çok oynananlar başlıca online oyunlar ise, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Grand Theft Auto V, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Warframe, Monster Hunter: World, Team Fortress 2, Path of Exile ve Realm Royale olarak 2018’i kapatıyoruz. Listenin alt sıralarına ise buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

steam en cok oynanan

SIRALAMA PLATİN’DEN VE BRONZ’A OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ

Steam bu listelerdeki oyunların yıllık kazançları açıklamazken, her listeyi geleneksel olarak 4 ayrı kategori olarak belirledi. Bu kategoriler sırasıyla:

Platin: Satışlarda 1 – 12. yerleri alan oyunlar

Altın: Satışlarda 13–24. yerleri alan oyunlar

Gümüş: Satışlarda 25–40. yerleri alan oyunlar

Bronz: Satışlarda 41-100. yerleri alan oyunlar

Ayrıca listelerde yer alan birçok oyunu 3 Ocak‘ta bitecek olan Steam kış indirimi kapsamında uygun fiyatlara bulmak mümkün. Ve sunulan listelerde oyun görselleri fiyatları ve indirim oranları ile birlikte gösterilmekte.

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…
Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

Bir Cevap Yazın