Xbox Series X için hala son bir çıkış tarihimiz yok, ancak Microsoft en azından biraz daha spesifik olmaya başlıyor. Şirket, yeni nesil konsolunun Kasım ayında geleceğini açıkladı – daha önce sadece tatil sezonunu hedefliyordu. Ne yazık ki, 2021’e kadar ertelenen Halo Infinite olmadan piyasaya sürülecek. Biz hala lansman gününün ayrıntılarını beklerken, Microsoft bu yıl Xbox Series X için optimize edilmiş 100’den fazla oyun bekleyebileceğinizi söylüyor.

Halo Infinite’in birkaç hafta önceki cansız oyun prömiyeri göz önüne alındığında, geliştiricilerin 343 Industries deneyimini geliştirmek için biraz daha fazla zaman harcamak istemeleri çok da şaşırtıcı değil. Yine de, gecikme Microsoft için bir darbe gibi geliyor, çünkü X Series  ile birlikte piyasaya sürmek için mükemmel bir oyun olurdu. Halo Infinite, Xbox One ve PC’ye de gelse de, birçok oyuncunun hevesli olacağını düşünürdüm.

Microsoft, Xbox X Series’in piyasaya çıktığında oynanabilecek binlerce oyuna sahip olacağını söylüyor, ancak elbette bunlar Xbox One sahiplerinin zaten erişebildiği aynı oyunlar. The Medium gibi konsola yönelik bazı ilgi çekici ayrıcalıklar var, ancak hiçbiri yepyeni bir Halo oyunu çekiciliğine sahip değil ve eski oyunlara HDR’nin eklenmesi ilgi çekici görünse de, bu tam olarak bir konsol satışı bonusu değil.

Xbox Series X

Ana Sayfamıza Gdip Daha Fazla Haberimizi Okumak İçin

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz