Birkaç gecikme sayesinde Cyberpunk 2077 için sadece 2077’ye kadar beklemeniz gerekiyor gibi görünüyor, ancak CD Projekt pinkie Kasım ayında geleceğini vaat ediyor ve değilse, o zaman bu video oyuncu karakterlerinin kullanabileceği üç “özgeçmişin” altını çiziyor.

Sokak Çocuğu, Göçebe ve Corpo var. Bunların hepsi şovdaki grimdark yıldızınız için uygun arka hikayeler, V. Sokak Çocuğu, Night City’deki klasik, sıfırdan çıkan serseriniz; burada doğdu, burada yaşa, burada öl, burada polisler tarafından dövül. Sokak Çocuğu çok çıldırmış ve artık dayanamayacak.

Göçebe, yüksek ovaları sürükleyen tipiniz, çölden bir tür ailevi sebepten dolayı büyük kötü şehre giden bir dışlanmış. Bu, rol yapma konusunda o ortamın içinde olanlar için en Mad-Maxy şablonuna benziyor.

Son olarak, Arasaka’nın kontrolü de dahil olmak üzere, ya dini öğrenecek ya da her şeyi çalacak olan, yüzde bir teknokrat araç deposu olan Corpo var. dünya çapında bir mega şirket ve batıdaki Japon ürünlerinin en büyük distribütörüdür. Corpo, üç anti kahramanın en az kahramanı gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım’da PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One’da piyasaya sürülecek ve sürümleri daha sonra Google Stadia’da (yıl sonunda) ve PlayStation 5 ve Xbox Series X’te (2021) takip edilecek.

Oyunu Erken Erişimde Almak İçin

Ana Sayfamıza Gidip Daha Fazla Haber Okumak İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz