RAZER’den Yeni Monitörünü Tanıttı !

Okuma Süresi 2 Dakika ;

Oyuncuların gözde ekipman markası Razer şimdide Monitör pazarına adım atıyor. Razer CES 2019 fuarı kapsamında yeni Razer Raptor monitor konseptini tanıttı.

Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Razer, deneyimini monitörlere getirmek için geçmişte bazı ortaklarla birlikte çalıştık, ancak tam olarak istediğimiz potansiyeli alamadık. Bu yüzden bu alanı kendi başımıza ele almaya karar verdik.

RAZER'IN YENİ MONİTÖRÜ RAZER RAPTOR TANITILDI !

E-Sporculara özel tasarım…

Razer Raptor, WQHD (2560×1440) IPS 2.3 mm çerçeveli paneliyle ultra geniş görüş açıları sunuyor. Razer Raptor, Motion Blur özelliği kapalıyken 1 ms’lik Tepkime süresine, 144 Hz’e varan yenileme hızına, AMD FreeSync teknolojisine ve HDR400 desteğine sahip olacak.

Razer Raptor, film endüstrisi standardı olarak bilinen ve sRGB’den %95 daha yüksek olan DCI-P3 renk gamı ile çok çeşitli HDR içeriğini destekleyen bir IPS ekrana sahip.

RAZER'IN YENİ MONİTÖRÜ RAZER RAPTOR TANITILDI !

Razer Raptor’un mat siyah tasarımı alüminyum bir tabana sahip. Arka plakası zarif bir dokunuş eklemek için kumaş ve metal karışımı ile tamamlandı. Razer Chroma ile çalışan LED şeritler, Razer Synapse 3 uygulaması sayesinde diğer Razer Chroma özellikli donanımlarla senkronize olarak özelleştirilebiliyor ve monitör tabanını aydınlatıyor.

RAZER'IN YENİ MONİTÖRÜ RAZER RAPTOR TANITILDI !

Kolay kablo yönetimi göz önünde bulundurularak tasarlanan yükseklik ayarlı monitör, kolay Giriş / Çıkış bağlantı noktalarına erişim için 90 dereceye kadar geriye eğilebiliyor. CNC ile işlenmiş kanallar, kullanıcıların ekranla birlikte verilen beş Razer yeşil performans kablosunu kolayca gizlemelerini ve böylece düzenli bir kurulum oluşturmasını sağlamak için monitörün arkasına yerleştirilmiş.

RAZER'IN YENİ MONİTÖRÜ RAZER RAPTOR TANITILDI !

Razer Raptor, 700 dolardan satışa sunulcak ancak çıkış tarihi henüz netleşmiş değil.

Teknik Özellikler :

27 inç WQHD (2560 x 1440 piksel) çözünürlük

178 ° genişliğe kadar görüntüleme açısına sahip IPS ekran

144Hz Yenileme Hızı, 4ms Tepkime Süresi (Motion Blur kapalı iken 1ms)

HDR400, 10-bit görüntü işlemcisi

% 95 DCI-P3 geniş renk gamı

1000: 1 Kontrast Oranı

GİRİŞ ÇIKIŞ Portları :

HDMI 2.0a

DP1.4

USB Type-C , 2x USB 3.0 Type-A

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz