Konu iyi kablosuz kulaklık olunca 250$ olan Airpods Pro ‘mu yoksa çok daha ucuz olan Echo Buds mı almalı? Karar vermenize yardımcı olacağız.

Apple’ın Airpods Pro’su bize dış ses engelleme, su direnci ve ayarlanabilir kalıp özellikleri ile geliyor. Ama 249$, bize bayağı pahalıya patlıyor. Özellikle Amazonun çok daha ucuz olan Echo Buds’ı ile kıyaslanırsa. 130$ apple air pods pro’ya nazaran çok daha ucuz kalıyor üstelik çok ortak özellikler barındırmalarına rağmen. Hadi nasıl bu kablosuz kulaklıkların tasarım, ses kalitesi, özellikleri, kullanıcı deneyimi ve tabii ki genel puanlama ile karşılaştırıldığına bir göz atalım.

Apple AirPods Pro

Her yerinden en iyisi

Apple Airpods Pro Wireless Earphones

Airpods Pro diğer orijinal AirPods’lardan çok daha iyi ses kalitesine sahip ve ses kalitesi isteyenler için daha iyi bir seçim. Gürültü engelleme dış dünyadaki fazlalık sesten sizi kurtarmakta çok mükemmel iş çıkarıyor ve bu eğer siz müzik veya podcast dinliyorken veya telefon görüşmesinde iken daha güzel oluyor. Airpods eğer siz iPhone ve iOS cihazları kullanıyorsanız sorunsuz çalışmakta. Yani siz zaten Apple’cıysanız bu kulaklıklar sizin ilk seçiminiz olmalı.

Amazon Echo Buds

Daha uygun fiyat

Amazon Echo Buds Wireless Earphones

Genel ses kalitesi ve gürültü engelleme özelliği Airpods Pro kadar iyi olmasa da, Echo Buds gayet iyi ses veriyor. Ayrıca inanılmaz bir değer teklifleri var ve özel günlerde daha da çok indirimden faydalanmanız mümkün. Ek olarak ise birçok özellikler arasında değişiklikler yapma ve kişiselleştirme imkanı sunuyor üstelik hangi telefon kullanırsanız kullanın. Hangi telefonu kullanırsanız kullanın, Echo buds iyi bir seçim.

Kaynak; https://www.cnet.com/news/airpods-pro-vs-amazon-echo-buds-which-one-is-better/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz